Fehér fagyöngy tea

Nyitólap Fórumok Nem vagy egyedül Fehér fagyöngy tea

Ennek a témakörnek tartalma 10 hozzászólás, 7 résztvevő. Utolsó frissítés:  Szoszi81 3 éve, 1 hónap telt el.

Hozzászólások11
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #10749 OsziMoni

OsziMoni
    Felhasználó

A bükki füvészmester Gyuri bácsi ajánlja a fehér fagyöngy teát,amely gátolja az áttétek kialakulását.
    http://gyorgytea.hu/gyorgyteak/egyedi-teak/feher-fagyongy-viscum-album

Csak azért írtam ki ide,mert én nagyon szeretem a gyógyteákat,de sokszor nem tudom mi mire való,mennyit ihatok belőle,nehogy összekeverve,átlépve az ajánlott mennyiséget mérgező legyen s többet ártson,mint használjon. :pinch:
    Gyuri bácsi a szilvát ajánlja nekünk,minden mennyiségben,minden formájában(nyersen,aszalva,sűrű lekvárként fogyasztva.)
    Ha tudtok valamit,ami természetes és hasznos lehet ,légyszi írjátok ki,segítsünk egymáson,saját tapasztalatokból. :)

• #10930 andrea

andrea
    Adminisztrátor

többek között kurkumát és brokkolit (és más keresztesvirágzatút) próbálok sokat fogyasztani, vegyes bogyós gyümölcsök is jók sztem

• #10931 emgab

emgab
    Felhasználó

Én elküldtem Gyuri bácsinak a leleteim és ő is a fehér fagyöngy teát javasolta. Meg még néhány mást is.

• #11449 Abigel

Abigel
    Felhasználó

Sziasztok,
    Imádom a gyógyteákat, de amióta szedem a dilibogyómat 1,5 hónapja, nem iszok semmit. Említettem az onkológusomnak, hogy ihatok-e teákat, azt mondta, hogy nem, mert tartalmazhatnak olyan összetevőket, amik a hormongyógyszer ellen hatnak. Pedig előtte én is Gyuri bácsi tanácsait követtem, mert hiszek a gyógynövényekben.

• #11971 Szoszi81

Szoszi81
    Felhasználó

Szia.

Én azt gondolom, (bár ezt mindenkinek magának kell eldöntenie) hogy amiben hiszel, amitől jól érzed magad mindent fogyasztani kell! A dokit ne kérdezd ilyenekről….ők annyira homeopátia és gyógynövény ellenesek, pedig én hiszem és vallom hogy a nagy tudású vegyszereik csak fele a gyógyulásnak….én ha a gyógyteákat nem használnám már lehet felkelni sem tudnék a “csodálatos” hormon terápia mellett….a kemó és sugár mellett is állandóan ügyeskedtem valamit :) 6 kemót vettem fel úgy hogy nem hánytam, nem voltam étvágytalan, egyáltalán nem is fogytam….a sugár mellett is ápoltam a bőröm,amit elvileg nem lehet majd csak akkor mikor megégett….hát én fújtam first-el és kentem sudo krémmel :) nem látszik meg a bőrömön a 35 sugár nyoma ;)

• #12189 Pulisz

Pulisz
    Felhasználó

Szia Szöszi,
    mi az a first és az említett Sudo? Nekem most kezdődik majd a sugár…szóval minden érdekel, ami esetleg segíthet :P

• #12192 Szoszi81

Szoszi81
    Felhasználó

Szia Pulisz :)

A first: forever living aloevera first spray. A másik pedig a sudocrem kenőcs. Bőrvédő! Nagyon jó! Én sugár kezelés után az esti fürdés után fújtam a firstöt amennyit csak be bírt inni a bőröm és reggel mindíg bekentem sudocremmel! Nekem szuper volt! Nem kell beszélni róla a dokiknak csak tedd amit a szíved diktál :) Én nem akartam hogy összeégjen a mellem és tiszta ödéma legye, ezért kezeltem a bőröm ;) Kitartás!!! ;)

http://shop.egeszsegguru.hu/Forever_Aloe_First_spray-termek-42524?gclid=CjwKEAjwm-aqBRD39YPqhbzthzYSJACFj-At0ZBWJU_h5KJFkD0pN3uKERCmDhgVH

http://kremmania.hu/kremek/egyeb-sudocrem-antiszeptikus-vedokrem

Itt látsz képet hogy mit keresel, és leírást hogy mit tudnak :)

• #10932 FB

FB
    Felhasználó

Mi azoknak akik sugárra mennek a Menalind Professional krémből (nem az olajat) a sárgát szoktuk mondani, mert van benne panthenol, meg mandulaolaj ami nagyon jó a bőrnek, és enyhíti az irritációt. Nem mellesleg egy tubus ezer alatt van.

Én egyébként azt gondolom, hogy ha már valaki elfogadja a kezeléseket, akkor igenis ne dolgozzon az orvos ellen, tessék vele kommunikálni. Én is végigcsináltam a kemót úgy hogy hányingerem kétszer volt, soha nem hánytam, dolgoztam, tettem vettem, nem kaptam el semmi nem kívánatosat, nem fogytam stb. És ehhez mindössze azt csináltam amit a dokimmal már egyszer kitapasztaltunk. Nem szedtem, ittam, ettem semmi bogyót vagy gyógynövényt vagy egyebet. Csak sok gyümölcsöt ettem, epret, áfonyát, cseresznyét, málnát, mandarint. Mikor mi volt.
    Ja egy dologban viszont nagyon biztos vagyok, hogy a kemótól gyógyulok meg, atöbbi csak egy kis segítség.

• #10933 andrea

andrea
    Adminisztrátor

én sajnos nem ismertem olyan segítséget, mint mondjuk FB, és kentem panthenolt meg megvettem az aloet is, pedig soha nem használtam, de hát azt mondták az a tutttiii. amikor már megégett a bőröm használtam a sudot is, mert a gyerek popsikat úgy rendbe hozta anno, hogy ihaj. ennek ellenére, vagy emiatt? azt azért nem hiszem, nagy bullásra égett a bőröm, marhára fájt és viszketett. gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra.

viszont azon én is fennakadtam Szöszi, hogy nem kell szóni a dokiknak, csak tedd, amit a szíved diktál. sztem is jó elmondani, általánosságban el kell mondani. a dokik is emberek, nem mindig vannak a helyzet magaslatán, de nagyon veszélyes tud lenni, ha tudtunkon kívül ellene dolgozunk a kezelésnek.
    azt pl nagyon kihangsúlyozták, hogy ne kenjek rá semmit előtte. mármint sugár előtt. nem tudom most mi a “divat”.
    és vettem egy hűsítő zselépárnát, azt imádtam

• #12196 Szoszi81

Szoszi81
    Felhasználó

Hello csajok :)

Mondom, mindenki maga tudja mit használ a kezelés mellett és mit nem :P én tuti nehezen viselem ezt a hormon th-t….az én dokim full negatív…én mindig feldulva ée elkeseredve jövök ki tőle nem győzöm magam újra felépíteni….ha véletlen a köszönésen kívül váltunk 3 mondatot abban soha nincs egy biztató szó….minden irányban olvasom hogy a remifemint lehet szedni a zita ás zoladex mellett, szerinte nem….a cikatridina hüvelykúp egy picikét segít az intim tüneteken, de ezt nem tőle tudom…..köztudott hogy a daganat cukrot zabál, mikor mondtam neki hogy oda figyelek az étrendemre minimálisra csökkentettem a cukrot az étrendemben, mosolyogva mondta hogy a daganat ha akar visszajön mindegy mit csinálok….és még sorolhatnám, csak nincs kedvem….ti biztos jobb dokit kaptatok :) én már nem beszélgetek vele az fix…..

• #12201 Szoszi81

Szoszi81
    Felhasználó

Ja!
    Megcsináltattam a BRCA1-2 vizsgálatot (persze nem tőle tudtam meg hogy létezik) azt is fikázta…azt mondta olyan mintha elmentem volna egy jósnőhöz….

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Legutóbbi hozzászólások