BRCA örökletes mellrák

Impresszum Fórumok Nem vagy egyedül BRCA örökletes mellrák

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Susy 1 hónap, 1 hét telt el.

Hozzászólások5
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #15289 enci3

enci3
    Felhasználó

<p style=”text-align: left;”>Sziasztok!  12 -éve műtöttek,aztán kezelések,kemo sugár hormon…..Van 2 lányom akik miatt igazán ideges vagyok ezért mentem el genetikai vizsgálatra ,,és sajnos brca pozitív hordozó vagyok…Ha van valaki aki hasonló helyzetben van jó lenne megosztani gondolatainkat…hogyan tovább…</p>

• #15307 Susy

Susy
    Felhasználó

Szia! Engem 2 éve műtöttek és most nyáron voltam genetikai vizsgálaton, de még nincs meg az eredmény. Nekem is van egy lányom aki miatt aggódom. Sajnos nálunk a családban  gyakori a daganatos megbetegedés így tartok tőle, hogy az eredmény pozitív lesz…..

• #15401 allil

allil
    Felhasználó

nahát, elszállt a levél! 

• #15402 allil

allil
      Felhasználó

<p style=”text-align: center;”>most akkor még egyszer: a lányomnak az lenne jó, ha + lenne a vizsgálatom, mert származási alapon tudná, hogy ezért lehetne mellrákos és kisebb lenne a kockázata  mintha negatív lennék. Ő negatív. Most kérek vizsgálatot, nehéz, mert az orvosom nem ajánlotta. Tud valaki erről valamit?</p>

• #15425 Susy

Susy
      Felhasználó

Szia! Nekem az onkológusom adott beutalót BRCA genetikai vizsgálatra és a Kékgolyó utcai Onkológiai intézetbe kellett mennem. Előtte interneten küldtek egy adatlapot ahol az összes családtag betegségeit fel kellett sorolni. Úgy tudom csak beutalóval fogadnak, de vannak már magánkórházak ahol végeznek genetikai vizsgálatot az interneten utána tudsz nézni.

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Legutóbbi hozzászólások